CO JEST W OPAKOWANIU?

W każdym opakowaniu znajduje się w pełni kompletny zestaw, zawiera wszystkie potrzebne elementy do zabawy – kabel ładujący, aluminiową rączkę wyposażoną w elektronikę, ostrze, ładowarkę oraz mini zestaw do przykręcenia ostrza.

JAK MOCNE JEST OSTRZE?

Najczęściej zadawane pytanie – ile to wytrzyma? Odpowiedź brzmi – bardzo dużo! Wykonane z poliwęglanu ostrze spokojnie wytrzyma pojedynki między dwójką dorosłych. Można stosować mocne uderzenia bez obawy, że ostrze się złamie. Ostrze nie jest przymocowane na stałe i możesz je wymienić. Trzymamy się wysokich standardów – ostrze spełnia wytyczne największej na świecie organizacji pojedynków na miecze świetlne – The Saber Legion.

RĄCZKA

Nasze są stworzone z aluminium, rączka waży minimum 200 gram. Poczujesz, że trzymasz wysokiej jakości przedmiot kolekcjonerski. To nie jest zabawka, która zepsuje się po kilku miesiącach.

LAMPA

Miecze w standardowej wersji RGB działają na zasadzie latarki. Światło emituje 12W dioda RGB. Lampa zdolna jest emitować jeden z 16 mln kolorów – kolor można zmienić za pomocą przycisku, gestu ruchowego, lub bardziej precyzyjnie, za pomocą aplikacji. Lampa odpowiada mocnym białym blaskiem na uderzenia. Ostrze wypełnione jest w środku specjalną folią rozprowadzającą światło na całą jego powierzchnię, co sprawia, że nasz miecz świeci jak w filmie.

XENOPIXEL

XENOPIXEL to opcjonalne

DŹWIĘK

Kiedyś miecz wydawał przypadkowy dźwięk podczas wykrycia ruchu. Taki zabieg stosowany jest również w tańszych podróbkach. U nas, klasyczny dźwięk „buczenia”, jest aktywnie modulowany przez skrypt, który jest wrażliwy na szybkość ruchów. Technologia ta sprawia, że dźwięk jest bardziej realistyczny i mniej robotyczny. Wmontowany głośnik gra intensywnie, ale można to regulować, włącznie z wyciszeniem. Wbudowane jest przynajmniej 12 motywów dźwiękowych odpowiadających najważniejszym postaciom z serii. Można również wgrywać własne motywy dźwiękowe.

ELEKTRONIKA

Możesz sterować mieczem na 3 sposoby – przyciskiem, gestami lub aplikacją przez bluetooth. Z poziomu aplikacji można edytować funkcję przycisku oraz poszczególne gesty. Możesz również wgrywać wydawane przez nas aktualizacje, dzięki czemu kupiony sprzęt długo będzie na bieżąco z naszymi innowacjami. Listę funkcji miecza znajdziesz w instrukcji – LINK BATERIA Miecz ładowany jest przy pomocy USB-C. Super wytrzymała bateria litowo-jonowa wystarczy aby bawić się nawet do 4 godzin. Baterię można wymienić.